A 3. forduló álomcsapata

Sz. Kriszta vendégbejegyzése

A névtelen védők fordulója

A harmadik forduló álomcsapata nagyon nyitott, mert sok-sok játékos beférne. A kapus és a védelem nem is nevesíthető, csak annyi biztos, hogy ezekből a csapatokból jönnek/jöhetnek:

kapus + 4 védő: cseh/görög/olasz/spanyol/angol — mindegyikük 6 pontot ér, kapott gól nélküli győzelmükkel.

A középpályának már van arca: Karagunisz — Jiracek (a második fordulóból mentette át magát!) — Bender — Navas — 7 pontot hoztak.

Sebastian Larsson is beférne ide, de mivel a svédek nem mennek tovább, én őt kihagynám.

A csatársor is igen szép, Cének bérelt helye van a 9 pontjával, aztán a maradék 1 helyre pályázik Podolski, Balotelli, Cassano és Rooney is, 6-6 ponttal. (Ibra a karatemozdulatos góljával szintén azért nincs itt, mert szart sem ért a gólja a továbbjutás szempontjából.)

Ez így összesen 67 pont. Érdekes, hogy az első forduló álomcsapata tudta anno a legtöbb pontot összeszedni, 77-et, a második formáció alig maradt el (76 pont), míg ez a harmadik már csak 67-et kapart össze. Viszont az első csapat mostanra teljesen befuccsolt, 15 pontot gyűjtöttek a harmadik fordulóban és csak négyen élték túl a csoportköröket (Neuer, egy német védő, Lescott és Fabregas). A második fordulósok jobban tartják magukat, bár ők is messze lemaradtak az előző produkciójukhoz képest, most csak 37 pontot fociztak össze, elhullottak száma: 1 (Mellberg, csak hogy a végére még egy svédet becsempésszek!)